درباره ما

وقتی سال‌ها قبل، کسب‌وکار شخصی‌ خود را راه‌اندازی کردم، علی‌رغم اینکه تجربه کار در جاهای مختلفی را هم داشتم ناگهان با حجم زیادی از چالش‌ها روبرو شدم. چالش‌هایی که هر کدام دنیایی متفاوت داشت و هر کدام به کار و مطالعه و مشاوره زیادی نیاز داشت تا به پختگی برسد.خیلی از چالش‌ها با مرور زمان و کسب تجربه، کوچک و کوچک‌تر شد. خیلی از چالش‌ها کلاً محو شد و وقتی به آنها نگاه می‌کنم فقط با یک لبخند می‌گویم که کاش بابت‌شان، ‌آن همه استرس نداشتم و با یادآوری خاطرات‌شان به خودم افتخار می‌کنم که بالاخره راه را پیدا کردم و جلو رفتم!من برای رفع بعضی از چالش‌های کسب‌و‌کاری به مهارت‌های دانشگاهی و آموزشی رو آوردم و دوره‌های کارشناسی ارشد حرفه‌ای مدیریت و دکترای حرفه‌ای مدیریت را گذراندم. خیلی از این آموزش‌ها در حل مسائل به من کمک کرد و مدیریت را برای من راحت‌تر کرد؛ اما وقتی با حرفه کوچ آشنایی پیدا کردم، ناگهان با رویکردی روبرو شدم که با خود فکر کردم اگر این مهارت‌ها را از ابتدای شروع راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی بلد بودم به سوالاتم، جواب‌های دیگری می‌دادم!اکنون که به عنوان مدیرعامل موسسه مطبوعاتی دیده‌بان، نایب‌رئیس هیئت‌مدیره انحمن ملی زنان مدیرکارآفرین و یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن فراسان مشغول فعالیت هستم به این موضوع ایمان دارم که اگر آن زمان، این مهارت‌ها را داشتم با خیلی از مسائل با نگاه دیگری برخورد می‌کردم و راه‌حل‌هایم ساده‌تر و اثربخش‌تر بودند. برای همین هم گواهی‌نامه ACTP کوچینگ را از مدرسه کوچینگ ویز دریافت کردم تا این دانش روز را به زندگی و کسب‌وکار خود بیاورم.کوچینگ، موضوع جدیدی نیست. کوچینگ مجموعه‌ای از مهارت‌ها و روش‌هایی است که برخی از آنها در ما وجود دارد و احتمالا باید بیشتر تقویت شود. مهارت‌هایی که زمانی، اصلا نمی‌دانستم یکی از ابزارهای کوچینگ است. مهارت‌هایی که یا بالفعل هستند و یا به‌صورت نهفته است و باید بیدارشان کنیم و یا آموختنی است و باید تمرین کنیم و یاد بگیریم. ولی کسب این مهارت‌ها به ما کمک می‌کند تا خودمان را و سازمان‌مان را بهتر بشناسیم و به مسائل‌مان از منظر و دیدگاه‌های مختلف نگاه کنیم و آنها را آگاهانه‌تر بررسی کنیم و طبیعتا راه‌حل‌های بهتری برایشان بیابیم.

اکنون من، به‌عنوان کوچ حرفه‌ای، مربی و تسهیل‌گر برای یادگیری مهارت‌های نرم در کنار شما هستم. من با تکیه بر تخصص و تجربه خود در حیطه‌های کوچینگ، مدیریت و کارآفرینی از طریق دوره‌های آموزشی و برگزاری وبینارها، برگزاری جلسات کوچینگ و منتورینگ به مخاطبانم کمک می‌کنم تا به بیشترین توانایی خود در زندگی شخصی و حرفه‌ای دست یابند.

من عضو هیئت‌مدیره انجمن فرهنگ‌سازان و تولیدکنندگان محتوا و عضو انجمن کوچینگ ایران هستم. همچنین از آنجایی که دغدغه فراوانی در زمینه اشتغال زنان دارم، سال‌هاست که در حوزه کارآفرینی زنان فعالیت می‌کنم و هم‌اکنون عضو هیئت‌مدیره انجمن ملی زنان کارآفرین هستم.