نظرات شرکت‌کنندگان

خیلی ازت یادگرفتم ممنون که با هوشمندی تدریس رهبری فردی رو با تصویرسازی آموزش دادی و با مشارکت دیگران و دریافت نظراتشان به نقاط قوت و ضعف خودم و همین طور ارزش ها و اصولمان بیشتر پی بردیم به چنین دوره هایی برای تقویت مهارت رهبری نیاز داریم 

زهرا حسین‌پور

مدیر عامل شرکت آرکاآزما

واقعا دوره عالی بود و برای من دستاوردهای خوبی داشت. اینکه به عقب برگردیم و سیر تکاملی را که در زندگی داشتیم و تجربه کردیم، ببینیم خیلی وقت‌ها باعث می‌شود که متوجه شویم در این مسیر چه اتفاقاتی برایمان افتاده، چه خوب و چه بد… و چه درس‌هایی از آنها گرفتیم و پیامدهای آنها چه بوده و شاید به یک طریقی برای من این آگاهی را داشت. برای من که دوره‌های خودشناسی و خودکاوی و کوچینگ را قبلا هم امتحان کرده بودم جالب بود. من این پیامد را خیلی دوست داشتم و این دوره برای من تجربه خیلی عالی بود و بابت آن از شما متشکرم.

سوگل افشاری

مدیر عامل شرکت نشاسته البرز

1111111

تجربه مسیر رهبری، تجربه ای بس دلنشین و همدلانه است . کوچینگی دوطرفه و چندگانه که بس مشاهده گرانه بود و مرا در مسیر اگاهی و شناخت بیشتر از خود قرارداد . شوقی را می افرید تا ببینی مرحله بعدی گفت گو و‌گفت و شنود و تمرین چیست . من خودم را ادمی باز مشاهده می کردم که تشنه بهبود و تغییر خود است . باشد که چنین مسیری را ادامه دهیم

مریم خاوازی

مدیر عامل شرکت آدران رایانه

333

دوره مسیر رهبری که شرکت کردم در اولین مرحله، باعث شد به تجربیات و تاثیری که در رشد من داشتند مثل اینکه در حال دیدن یک فیلم هستم، نگاه و فکر کنم. یادآوری اینکه چه مسیری را آمدم تا در نقطه امروز باشم؛ مرور همه سختی‌ها و شادی‌ها و غم‌ها و تجربه‌ها، درس‌هایی که برایم داشتند و آگاهی‌هایی که به‌دست آوردم.
مرحله بعدی این دوره که درباره انتخاب ارزش‌ها و نقطه ضعف‌ها و قوت‌هایی بود که به نظرم گاهی لازم است بشینم و خودم را مرور کنم‌ و این مرور کردن در گروه باارزش است. چون گاهی در شرایط مساوی افراد تصمیمات متفاوت می‌گیرند و نتیجه‌ها قابل مقایسه می‌شود. این که دیگران تو را چطور می‌بینند و نقدت می‌کنند می‌تواند باعث رشد بشود تا رهبری مسیر شخصی خود را به دست بگیریم و در کار و فعالیت‌های اجتماعی هم بهتر عمل کنیم.

ویدا دیلمی

مدیر عامل شرکت شیمی پخش پیکان

shadi

این دوره باعث شدببینم که به چه چیزهایی توجه نمی‌کنم و به چه چیزهایی توجه می‌کنم و دیدم که با یک سری نکات استاندارد می‌توانم بفهم که باید به چیزهایی توجه کنم. همچنین با کمک این دوره فرق بین مدیر و رهبر را فهمیدم و توجهم به این موضوع جلب شد که اصولا چه چیزهایی از رهبری در وجودم هست و چطور می‌توانم این علایم را در خودم کشف کنم. این دوره از این منظر هم خیلی آموزنده بود که نکات ظریفی درباره اینکه چطور می‌توانیم طوری باشیم که ما را به عنوان رهبر بپذیرند در آن مطرح شد و شخصا خیلی مایلم که این دوره را ادامه بدهم.

شادی صدقی نژاد

مدیر عامل شرکت بدان

44

این کارگاه نه تنها باعث شد که خودمان به خودمان فکر کنیم بلکه نظری که اطرافیان درباره ما مطرح کردند، نقاط قوت و نقاط ضعف، خیلی جالب بود. کمک کرد ایرادات کارم رو پیدا کنم. البته نه ابنکه ایرادات کارم را ندانم ولی نظرات صادقانه دیگران، باعث شد که خیلی بهتر ببینم. با شرکت در این دوره واقعا تفاوت بین رهبری و مدیریت را متوجه شدم و تمرین‌های رهبری در این دوره باعث مشد که ببینم مسیرم درست هست یا نه و کمک کرد ضعف‌هایی را که در کارم داشتم پیدا کنم.

شهرزاد حامدی

مدیر عامل شرکت فرم و فضا

n

سرفصل خودشناسي ، مرور مسير زندگي خويش براساس هويت و انتخاب هاي ماست .
جايگاه امروز هر يك از ما ، ماحصل سالهايي ست كه برايمان پر از تجربه و فراز و نشيب هاي روزهاي عمرمان بوده .
كارگاه سفر رهبري ، مروري ست بر زندگي فردي و اجتماعي ما كه وقتي اين فرآيند مرور ميشود ، بهتر ، سبكبال تر ، آگاه تر و قوي تر ميتوان ادامه داد .
روزنه اي كه از آن با ديد بازتر براي حركت و ادامه مسير قدم بر ميداريم .
جا دارد تشكر كنم از خانم دكتر ياراحمدي بابت فضاي دوستانه اي كه فراهم كردند تا هم آموزش هاي ارزشمندي داشته باشيم و هم به ارزش و اهميت خودشناسي و رهبري زندگي خويش براساس توانمندي فردي خود پي ببريم .

ندا مهرپور

کارشناس ارشد منابع انسانی

زز

وقتی به عقب برمیگردیم و تجربیات خود را مرور می‌کنیم و با هم به اشتراک میذاریم و راههای طی شدمونو با بلوغ بیشتری نگاه میکنیم بیشتر از حس زن بودن و قدرتمند بودن خود لذت می‌بریم. و در میابیم که برای خود و دیگران مفید هستیم و رهبری کردن چقدر اکتسابی است.ماناو پاینده باشید.

 

نوشین مافی کرمانشاهی

مدیر اجرایی

در مورد تجربه سفر رهبریاین دوره در عرض چند ساعت، در شرایطی که از نظر روحی، جسمی و کاری بسیار بهم ریخته بودم ، شفافیت ذهنی و فکری زیادی برام ایجاد کرد، بهم ابزار ادامه راه داد(ارزش ها و اصول) و تصویری ایجاد کرده که الان به راحتی و به صورت ناخودآگاه در مسیرش دارم حرکت می کنم. بهره وری زیاد و زود بازده بودنش برام خیلی ارزشمند بود.

 

 
 

دل‌آرام نبوی

مدیر عامل انجمن حمایت از کودکان توانیاب

این سفر رهبری منه، یادم نیس مهمترین اتفاقهایی ک تو زندگیم رخ داده باشه رو تونسته باشم تو ی صفحه کنار هم جمع کنم ، و ارزشی که کنار هم برام داشتن و معنایی ک دارن رو ازشون بیارم بیرون ، یا کمتر پیش اومده ک اتفاق تلخ رو از ی زاویه دیگه ببینم و به تجربه های مثبتش فکر کنم ولی تو این جلسات که با شما داشتم ؛با تصویر کشیدن این مسیر خیلی چیزا برام روشن تر شد ؛ و با شناخت بیشتر خودم و داشتن آگاهی بیشتر از ارزش ها و اصولم خیلی انتخاب‌های آگاهانه تری میتونم داشته باشم و با دیدن نقاط قوت همش اینو به یاد بیارم که چقدر توانمندم و میتونم ازشون به درستی استفاده کنم اینجا کوچینگ مسیر منو قششنگتر و درخشانتر کرده ممنونم از همراهیتون

مبینا مهرگان

کارشناس بازاریابی و تبلیغات